Альтернативна енергетика

Альтернативна енергетика

У нас на сайті ви можете знайти як окремі комплектуючі для солнених електростанцій, так і готові комплекти ..


Інвертор ALTEK ACRUX-10K-DM

47 539.18 грн / шт

Інвертор ALTEK ACRUX-15K-DM

56 681.33 грн / шт

Інвертор ALTEK ACRUX-20K-DM

61 800.93 грн / шт

Інвертор ALTEK ACRUX-30K-TM

76 794.06 грн / шт

Інвертор ALTEK ACRUX-5K-DM

33 533.41 грн / шт


Показано з 1 по 15 із 174 (всього сторінок: 12)

Статті по сонячним станціям

Сонячна електростанція купити в Україні

Досвід розвинених країн показує, що сонячна електростанція може стати незамінною частиною нашого повсякдення. Такі батареї здатні забезпечувати електрикою всіх, хто бажає перейти на новий рівень комфорту і почати економити. Сьогодні в Україні поступово починають використовувати альтернативні джерела, і зовсім скоро країна повністю перейде на застосування таких електростанцій. Адже ми володіємо для цього всі необхідні кліматичними умовами.

Сонячна електростанція і її функціонал

Сама по собі сонячна електростанція являє досить звичайний пристрій. Щоб зрозуміти її основний принцип функціонування, досить ознайомитися з базовими характеристиками. Монтуються системи на високих точках споруд і будинків. Блоки поглинають енергію сонця і перетворюють її в електрику. Потім система починає постачати енергією робочі елементи, а інше електрику накопичувати.

Головним матеріалом батарей виступає кремінь. Щоб забезпечити більшу продуктивність, різні елементи системи необхідно задіяти в сукупності. Так створюються повноцінні сонячні електростанції для будинку.

Для налагодження якісного процесу роботи, необхідно забезпечити системі досить місця. При цьому воно не повинно закриватися тінню від навколишніх об'єктів.

Користь сонячної електростанції

Енергія, яка продукується альтернативними джерелами, абсолютно нешкідлива. Сонячна електростанція характеризується рядом плюсів, які являють собою не тільки економічну вигоду, а й збереження екологічної чистоти навколишнього середовища.

Сонячна електростанція, купити яку, можна у нас в інтернет магазині, має незаперечні переваги:

  1. Економія на оплаті за електрику. Отримана енергія дозволяє економити великі гроші, як на підприємствах, так і в житлових будинках.
  2. Демократична вартість обладнання. Останнім часом виробники знизили ціни на сонячні панелі. Щорічно техніка вдосконалюється, з'являються нові розробки.
  3. Відсутність спеціальних навичок обслуговування систем.
  4. Альтернативні джерела здатні поліпшити навколишнє середовище без шкоди для людства. Саме сонячна електростанція завоювала статус кращого рішення в боротьбі з масштабним потеплінням.
  5. В недалекому майбутньому перехід на альтернативні системи дозволить зменшити витрати на доставку вугілля і газу. Таким чином, екологічні рішення стрімко витісняють своїх побратимів.

Різновиди сонячних електростанцій

Пристрої класифікують виходячи з того, для чого їх потрібно використовувати. Є прилади малої потужності, стандартні панелі використовуються для харчування великої кількості споживачів, фотопластини на підкладці і т.д.

Застосовуються сонячні електростанції для будинку, комерційних організацій, дач, недоступних для ліній передач об'єктів. Також дуже популярні системи в санаторіях, готелях і т.д.

Купуйте сонячні електростанції в компанії Енерговатт
Сонячна електростанція, купити яку можна у нас на сайті, має ряд переваг:

Зателефонуйте нам, і наш консультант з задоволенням відповість на всі питання і допоможе вибрати систему. Сонячна електростанція, купити яку можна за вигідною ціною, забезпечить вас електрикою в довгостроковій перспективі.

Залишилися питання?

Ми з вами зв'яжемося протягом 15 хвилин

Ім'я

Телефон