Комплекти сонячних батарей

Комплекти сонячних батарей

Альтернативний спосіб вироблення електрики за допомогою сонячних панелей впевнено набирає популярність в Україні.

Такий формат робить власника приватної території незалежним від комунальних тарифів, в деяких випадках гарантує безперебійне забезпечення будинку електроенергією.

Купити сонячну електростанцію можна переслідуючи й іншу мету - організація прибуткової справи від продажу надлишків енергії. Для цього буде потрібно вибрати конкретну модель системи: мережеву або гібридну.

В інтернет-магазині «Енерго Ватт» вийде ознайомитися з описами і типами систем, перевагами актуальних комплектів сонячних панелей.Показано з 1 по 15 із 50 (всього сторінок: 4)

Чому варто купити сонячну електростанцію? Боротьба з запереченнями

Багато ще побоюються вибирати даний спосіб обробки сонячних променів для забезпечення власного житла харчуванням.

Поширеними причинами відмови вважається:

В Україні перехід на автономну сонячну енергію тільки зароджується. Комплекти для організації власної домашньої електростанції стає все більш затребуваними. Внаслідок чого, на ринку з'являються нові виробники обладнання з недорогими рішеннями.

У боротьбі з поширеними запереченнями варто відзначити:

  1. Комплект сонячної станції коштує дорого, але повна окупність наступає вже після 2-5 років активного користування;
  2. Замислюються про перехід на альтернативну енергетику частіше ті, хто страждає від частих порушень і перебоїв центрального комунального постачання або ж з місцем розташування житла далеко від поселень, кооперативів;
  3. Установка, підключення та введення в експлуатацію відбувається в стислі терміни. Майстер з замовником визначають місце монтажу, розраховують оптимальну навантаження. Спеціаліст підкаже, як краще користуватися системою для максимального ККД.

Переваги готової сонячної електростанції

Список достоїнств роботи з сонячними електростанціями:

  1. Незалежність. Після установки не страшні перебої в постачанні, проблеми з лінією ЛЕП, випадкові обриви або планові відключення. Завжди є з запасом власна електроенергія, за яку не потрібно платити.
  2. Економія. Найдорожчим етапом виявиться покупка сонячних панелей і комплектуючих. Подальше обслуговування коштує недорого, а на тлі постійно зростаючих тарифів такий вибір цілком виправданий.
  3. Додатковий заробіток. Якщо хочеться купити комплект сонячних батарей для доходу, то необхідно замовити мережевої або гібридний варіант. Система «зелений тариф» - це продаж через основну мережу накопиченого в АКБ електрики. Даний формат прискорює терміни окупності до 1-2 років.
  4. Безпека і екологічність. Сонячна енергія не шкодить навколишньому середовищу, що важливо для кожного свідомого мешканця країни.
  5. Позачасовий постачальник. Самостійно заповнює джерело, невичерпний, на відміну від газу і вугілля.

Розумні ціни на СЕС представлені в каталозі магазина Energo Watt. На сайті можна ознайомитися з особливостями і перевагами кожного з варіантів.

Актуальна система сонячних батарей

Сьогодні, з урахуванням типу накопичення і наступного витрати енергії, зустрічається 3 основних види сонячних електросистем:

Особливістю є безпосереднє підключення до мережі. Це надає можливість знизити обсяги споживаних кВт з мережі і, відповідно, заощадити. Задіють основну електричну мережу для підтримки роботи техніки в темний час доби або при підвищеній хмарності.

Збираючись купити сонячну систему даного типу, можна використовувати схему «зеленого тарифу» - реалізовуючи надлишки і отримувати дохід.

Забезпечує функціонування всіх залежних від електрики систем і техніки. Оброблювана сонячними панелями енергія переводиться інвертором в змінний струм і накопичується в акумуляторі. Саме звідти і буде продаватися зайве електрику в загальну мережу постачання.

Система накопичує енергію в АКБ і надає по затребуваності. Відмінною рисою є відсутність виведення до звичайної електромережі, тобто абсолютна незалежність. Істотним недоліком виявиться неможливість роботи за «зеленим тарифом».

Скільки буде коштувати комплект сонячної станції залежить від наступних параметрів: робоча потужність, експлуатаційний термін, тип і розмір сонячної панелі.

Купити сонячні станції в Україні

Запрошуємо ознайомитися з асортиментом магазину «Енерго Ватт». Готові до монтажу системи, окремі моделі і комплектуючі за приємною ціною, гарантія від виробника, відгуки покупців. У нас вийде знайти ідеальний варіант з відповідними параметрами потужності і продуктивності для гібридного, мережевого (під «зелений тариф») або автономного типу.

Залишилися питання?

Ми з вами зв'яжемося протягом 15 хвилин

Ім'я

Телефон