Автономні сонячні станції для будинку, дачі, офісу

Автономні сонячні станції для будинку, дачі, офісу

Коли не хочеться переплачувати за електроенергію за встановленими тарифами, варто задуматися про доступні альтернативи. Автономна електростанція для приватного будинку - чудове рішення з переходом на самостійне харчування приміщення, освітлення та роботу побутових приладів. Таке благо сучасної цивілізації прибирає необхідність і тотальну залежність від громадських електромереж.

З кожним роком альтернативна енергетика стає доступнішим в ціні. Сьогодні, встановлюючи автономну електростанцію, для окупності буде потрібно 5-7 років продуктивної роботи.


Сонячна батарея 1 кВт MWE

655 719.62 грн / компл

Сонячна батарея 2 кВт MWE

1 193 266.71 грн / компл

Сонячні батареї 3 кВт MWE

1 737 496.20 грн / компл

Сонячні батареї 5 кВт MWE

2 775 097.29 грн / компл


Показано з 1 по 8 із 8 (всього сторінок: 1)

Хто встановлює сонячні автономні електростанції?

Автономне електропостачання на сонячних батареях стане в нагоді для приватного сектора, будинків в межах міста або ж навпаки, будівель, розташованих далеко від ЛЕП.

У деяких випадках, підведення звичайного підключення від мережі займе набагато більше часу і коштів, ніж варіант автономного живлення від сонячних панелей.

Вибирають таку систему і власники будинків, де постійно фіксуються перебої з електропостачанням, є ризик нестабільної роботи системи, зафіксовані скачки напруги в мережі, що негативно позначається на функціонуванні побутових приладів.

Автономна сонячна система: опис і характеристики

Установка актуальна для приватного будинку. Головною відмінністю від дачної сонячної станції стане номінальна потужність обладнання, робоча площа панелей, реалізація проекту на території.

Для постійного житлового приміщення потрібні варіанти акумуляторних батарей на 24-48 вольт з інвертором. А ось дачний котедж цілком обійдеться 12-ти або 24-х вольтними моделями АКБ і перетворювачем (220 вольт).

Розміщують автономну сонячну систему на:

  1. безпосередньо на даху будівлі;
  2. фасаді або прилеглих будівлях.

Критерієм вибору місця виявиться вимога до максималь південним напрямком для збору сонячної енергії навіть в ранкові та вечірні години.

Переваги автономної сонячної системи

Перш ніж ознайомитися з усіма перевагами цього типу альтернативної енергетики, важливо зрозуміти принцип роботи системи і відміну від інших варіантів персонального енергопостачання.

Автономна установка збирає через моно- або полікрістальние сонячні панелі енергію і далі перетворює її в змінний струм. Надлишки при сонячні дні накопичуються в АКБ для ефективного забезпечення будинку після заходу сонця.

Ця системи не працює за зеленим тарифом, на відміну від мережевої або гібридної. З цієї причини, власник не зможе організувати бізнес і додатковий заробіток. З огляду на такий момент, вартість автономного обладнання буде трохи дешевше.

До переваги автономної електростанції відносяться:

  1. Незалежність від загальної електромережі.
  2. Мінімальні експлуатаційні вимоги.
  3. Прийнятний діапазон цін.

Недоліками можна вважати вже зазначену неможливість передачі надлишків енергії в мережу. Враховуйте, що експлуатаційний термін батареї накопичення розрахований на 5-7 років. Після цього терміну потрібна заміна на новий АКБ.

Повний комплект обладнання для автономної сонячної електростанції

Для надійного і якісного монтажу важливо купити відповідні комплектуючі для виконання інсталяції відповідно до технічних норм. В обов'язковому наборі будуть:

Купити автономну сонячну електростанцію для заміського будинку

Замовляючи сонячні батареї автономні, визначитеся з їх завданням. Якщо хочеться організувати незалежне простір, повну автономність, підтримку при короткочасному відключенні харчування, - даний формат повністю задовольнить запит.

Ознайомитися з варіантами систем, прочитати характеристики і особливості конкретних рішень, підібрати альтернативне харчування в прийнятному співвідношенні ціна / якість можна в магазині «Енерго Ватт».

Залишилися питання?

Ми з вами зв'яжемося протягом 15 хвилин

Ім'я

Телефон