Сонячна електростанція 20 кВт

Відгуків: 0

  • Виробник: MWE
  • Модель: G-HR-20
  • Наявність: на складі

  • Ціна: 394 343.47 грн/компл


Способи оплати:

c.o.d. Накладений платіж

privat Оплата онлайн

cashless Безготівковий розрахунок

Способи доставки:

self Самовивіз

nova poshta Нова пошта

Опис

Мережева сонячна електростанція 20 кВт - це оптимальне рішення для безперебійної роботи побутової техніки та видачі надлишків в загальну мережу.

Формат додаткового заробітку на виробництві енергії через альтернативне джерело харчування отримав назву «зелений тариф». Чим могутніше виявиться встановлена ​​система, тим більший прибуток отримає власник. Окупність настає вже в перші 5-7 років використання обладнання.

У пошуках надійного варіанту, рекомендуємо звернути увагу на комбінацію полікристалічних панелей RISEN і інвертора HUAWEI. Купити сонячну електростанцію на 20 кВт в даному форматі вийде в магазині «Енерго Ватт».

20 кВт для сонячної електростанції: дорого або прийнятно?

Тривалість експлуатації при своєчасному обслуговуванні досягає 25-30 років. З огляду на використання новітніх розробок, високотехнологічні панелі будуть працювати навіть при високому рівні затемнення, обумовлюючи промені на схід і захід.

Оскільки в комплектацію не включені АКБ, мережевий формат виключає роботу в темний час доби. Тобто, вдень власник повністю знаходиться на власному забезпеченні. А з після заходу сонця, перемикається на централізоване енергопостачання.

З цієї причини, купити мережеву сонячну електростанцію для будинку 20 кВт коштує виключно в якості додаткового помічника або роботи за «зеленим тарифом».

На відміну від автоматичних або гібридних систем, цей варіант приємно здивує вартість. Дізнатися, скільки коштує сонячна електростанція 20 кВт, вийде при розрахунку кількості панелей згідно індивідуальним проектом.

Універсальний комплект далеко не завжди відповідає можливостям будівлі, так як кожен покрівельний матеріал і доступна до монтажу площа можуть мати свої нюанси.

Детальніше про характеристики та особливості комплекту на 20 кВт сонячної електростанції від RISEN і HUAWEI вийде дізнатися на сайті магазина «Енерго Ватт».

Сонячна електростанція 20 кВт сладається:

Найменування Од. вим. Кіл-ть
 1 Інвертор Huawei SUN2000-20KTL-M0 шт 1
 2 Сонячна панель Risen 590Вт RSM120-8-590M PERC HC 12BB шт 43
 3 Кабель 6 мм, червоний м 150
 4 Кабельний з'єднувач МС4, пара, 6 мм шт 6

Характеристики G-HR-20

Марка інвертора Huawei
Марка панелі Risen
Потужність панелей 25 кВт
Потужність станції 20 кВт
Тип станції Мережева
Потужність панелі 590 Вт
Кіл. фаз 3 фази
Тип панелі Монокристал

Відгуки про G-HR-20

Написати відгук

  

Залишилися питання?

Ми з вами зв'яжемося протягом 15 хвилин

Ім'я

Телефон