Комплекты солнечных станций для дачи

Комплекты солнечных станций для дачи

Чудовий формат екологічно чистого джерела електроенергії в приватному секторі або далеко від населених пунктів є сонячні батареї для дачі.

Такі рішення допомагають економити на оплаті комунальних послуг і надати харчування в разі випадкового або запланованого відключення.

Комплект сонячних батарей для дачі може виявитися зовсім різними. Відрізняються безпосередньо системи сонячних панелей, а також принцип функціональності і параметри потужності обладнання.

Сучасні варіанти, враховуючи базові характеристики, працюють в діапазоні від 250 до 10 тис. Вт. Перші знадобляться, щоб живити чайник і холодильник, підтримувати освітлення в темний час доби. Максимально потужні рішення передбачають цілодобову підтримку харчування і можливість опалення всієї будівлі.

Тип панелей і зазначена потужність формуються ринкову вартість комплекту сонячних батарей для дачі.


Сонячні батареї 3 кВт MWE

64 507.79 грн / компл

Сонячні батареї 5 кВт MWE

103 219.99 грн / компл

Сонячні батареї 5 квт MWE

70 063.64 грн / компл

Сонячна батарея 1 кВт MWE

24 389.64 грн / компл

Сонячна батарея 2 кВт MWE

44 269.65 грн / компл


Показано з 1 по 9 із 9 (всього сторінок: 1)

Статті по сонячним станціям

Ефективна сонячна електростанція для дачі

Багато ще сумніваються, а чи буде користь від альтернативної енергетики при її досить вагомою ціною. Більшість виробників рекомендую перш ніж купити сонячну станцію для дачі того чи іншого формату, провести невеликий тест-драйв.

Для знайомства з способом самостійного виробництва електрики можна замовити невелику панель з потужністю всього 2-3 кВт. Цього буде достатньо для зарядки телефону, освітлення кімнати, роботи вентилятора та іншої побутової техніки. При необхідності можливості системи розширюються через закупівлю, установку додаткових блоків СЕС.

Вибираємо сонячні панелі для дачі

Критерії пошуку сонячної електростанції для дачі включають:

  1. Ємність АКБ. Якщо для населених пунктів підійде і мережеве обладнання, то для віддаленого Домка не обійтися без гібридного або автономного варіанту. Останній вважається універсальним при повному переході на самостійне обслуговування. Гібридні рішення все ж повинні з'єднуватися з центральної електричною мережею.
  2. Робоча потужність підключається навантаження. Допустимі варіантні норми коливаються в межах 0,5 - 5 кВт. Перевищення вимагає організації додаткових норм безпеки та узгодження / дозвіл у відповідних органах.
  3. Кількість вироблення електрики на певний проміжок часу. Це параметр буде показником ефективності роботи Вашої СЕС. З його розрахунку вийде визначити ККД для дачного будиночка.

Єдиним недоліком автономної сонячної електростанції для дачі буде неможливість роботи за "зеленим тарифом".

Для установки можна вибрати дорогі монокристалічні рішення або скористатися більш популярними полікристалічними панелями. Монтаж в наших широтах виконується на південній стороні даху або ж на інших будівлях під певним кутом для максимальної роботи з сонячними променями.

Зустрічаються статичні і рухомі (такі на сонцем) блоки. Покупка комплекту з усіма деталями дозволить швидко і надійно зафіксувати сонячні панелі для дачі, привести їх у експлуатацію.

Де купити сонячну електростанцію для дачі?

Замовити автономну або гібридну сонячну систему для дачі за цінами від виробника можна в інтернет-магазині «Енерго Ватт».

Полікристалічні рішення з потужністю панелей від 250 Вт для екологічно чистого способу забезпечення будинку електроенергією. Все більше українців відмовляються від оплати високих тарифів на користь альтернативного харчування. Читайте відгуки та характеристики, вибирайте прийнятний варіант, який обов'язково окупиться за кілька років використання.

Залишилися питання?

Ми з вами зв'яжемося протягом 15 хвилин

Ім'я

Телефон