Сонячні панелі для будинку

Сонячні панелі для будинку

Сьогодні, територіальне розташування вже не так сильно впливає на можливість установки систем альтернативного харчування. Вийде знайти сонячні батареї для дому:

  • настроюються під потрібний кут нахилу;
  • працюють варіанти навіть з ранковим або вечірнім освітленням;
  • з автономним живленням або функціонуванню за «зеленим тарифом».

Надійні і ефективні сонячні панелі для будинку - це додаткове джерело живлення для організації безперебійного харчування, повної або часткової незалежності від централізованого електропостачання.

Серед великої кількості моделей складно визначитися. Системи відрізняються не тільки за показниками потужності, але і типом сонячної панелі, виду станції, підключення до загальної електромережі. Розповідаємо, як купити сонячні батареї для дому та не прогадати.


Сонячні батареї 10 квт MWE

145 873.36 грн / компл

Сонячні батареї 15 кВт MWE

200 268.25 грн / компл

Сонячні батареї 20 кВт MWE

259 815.32 грн / компл

Сонячні батареї 3 кВт MWE

65 516.87 грн / компл

Сонячні батареї 30 кВт MWE

357 150.43 грн / компл


Показано з 1 по 15 із 28 (всього сторінок: 2)

Статті по сонячним станціям

Яка вона, домашня сонячна електростанція?

Перш ніж вибрати прийнятний варіант, варто визначитися з цілями використання системи. Параметри для невеликого літнього котеджу або дачі будуть кардинально відрізнятися від формату підключення до дому. Для постійно житлової споруди важливо організувати цілорічне, безперебійне живлення. Також, передбачається використання відразу декількох побутових приладів, гаджетів і щоденне освітлення. А це оражает на необхідному показники потужності обладнання.

 

Поширені причини установки СЕС:

  1. Більшість регіонів України розташоване в субконтинентальним кліматі, де зими досить тривалі і холодні, а тарифи на газ і електрику весь час підвищуються. Саме через дорожнечу комунальних послуг, багато вирішуються встановити сонячні батареї для дому, ціна на які буде залежати від їх функціональних характеристик.
  2. Організація прибуткової справи з продажем надлишків виробленої електрики в загальну мережу за «зеленим тарифом». Такий формат прискорить окупність дорогих сонячних панелей. Для організації даного рішення буде потрібно мережеве або гібридне підключення. Автономні станції не надають можливість реалізації харчування.
  3. Бажання забезпечити додатковий накопичувальний джерело живлення, якщо мають місце перебої з подачею харчування, будинок розташований далеко від ЛЕП. При виборі сонячної електростанції для будинку, де буде підтримуватися додаткове харчування, актуальні панелі з потужністю в середніх параметрах.

Види сонячних батарей на будинок

Сьогодні є 4 основні варіанти (полікристалічні, монокристалічні, аморфні і плівкові). Популярними рішеннями залишаються перші два види:

1. Полікристалічні. Засновані на напівпровідниковому елементі зі структурою полікристала. Коштують дешевше монокристалла, оскільки виготовляються з частин і обрізків цільного полотна. Кремнієвий сплав охолоджується і не вимагає подальшої обробки. особливості:

Купуючи більше полікристалічних елементів за більш доступною ціною, можна з легкістю добитися показників ККД аналогічних монокристалічним рішенням.

2. Монокристалічні. Безпосередньо кристал вирощується за принципом Чохральського. Цілісні литі кремнієві елементи в осередках збираються в одну панель. Поширеними панелями вважаються системи на 36 і 72. ККД досягає 22%. особливості:

 

3. Аморфні. Реалізовано в форматі кремніеводорода, розпорошується найтоншим шаром на підкладку. особливості:

 

4. Плівкова батарея. Підвид сонячної батареї для дому, ціна якої приємно здивує. Системи виробляються в рулонах, що дозволить без праці розкачати його на велику площу. особливості:

Купити готові сонячні електростанції для будинку

Якщо вирішальним фактором покупки виступає ціна на сонячні батареї для дому, то раціональним стане варіант покупки повного комплекту від одного виробляється. Чи не потрібно витрачати час на пошук всіх додаткових кріплення, контролерів і інверторів, суміжних з системою. До того ж, гарантована безпека і відповідність зазначеним технічним характеристикам.

Потужність для реалізації повного, тобто автономного електропостачання, повинна бути не менше 1000 Вт. Щоб живити житло для опалення, цифри зростають до показників в 10 кВт. Забезпечать повноцінну роботу побутових приладів моделі на 500 Вт.

Потрібна якісна електростанція з гарантією від виробника? Запрошуємо ознайомитися з асортиментом сайту «Енерго Ватт». Вибирайте надійну СЕС з повною або частковою енергонезалежністю.

Залишилися питання?

Ми з вами зв'яжемося протягом 15 хвилин

Ім'я

Телефон