Що таке гібридна сонячна електростанція?

1063
Що таке гібридна сонячна електростанція?

Гібридна сонячна електростанція - це одне з оптимальних рішень для вирішення енергетичної незалежності. Одним з основних мінусів є її вартість.

Даний тип сонячної електростанції окупається за 5-10 років (трохи більше ніж у мережевих), все залежить від поставленого завдання ..

Для чого може використовуватися гібридна сонячна електростанція:

 1. В якості інвестицій в майбутнє, до і після 2030 роки;
 2. Для заробітку на Зеленому тарифі до 2030 року;
 3. В якості резервного джерела живлення;
 4. Одночасно у всіх перерахованих випадках.

Протипоказань при установці гібридної сонячної електростанції немає, все залежить від вихідних даних. Телефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок, що б отримати консультацію з даного питання.

Від чого залежить термін окупності сонячної електростанції:

 • Власному споживанні (споживанні домогосподарства);
 • Встановленої потужності гібридної сонячної електростанції;
 • Кількості АКБ;
 • Використовуваних комплектуючих.

Комбінуючи ці основні критерії можна змінювати термін окупності. Рекомендуємо встановлювати від 5 кВт, в разі великого власного споживання електроенергії від 10 кВт.

Отже, гібридна сонячна електростанція складається з:

 1. Сонячних панелей - які генерують постійний струм. Головне: від кількості панелей залежить скільки за день можна згенерувати електроенергії, від кількості панелей не залежить скільки обладнання можна підключити до сонячної станції;
 2. Мережевого інвертора - інвертор перетворює постійну напругу сонячних панелей в змінну напругу; Головне: від потужності інвертора залежить скільки можна підключити сонячних панелей - власне потужність електростанції, так само залежить кількість обладнання, що підключається коли станція працює в автономному режимі.
 3. Акумуляторних батарей (кислотні, гелієві, мультігеліевие) - головне: від кількості і ємності АКБ залежить скільки сонячна станція може накопичити електроенергії в резерв і практично не залежить скільки до сонячної станції підключено панелей і обладнання;
 4. Двонаправленого лічильника - комерційний облік спожитої і відданої в мережу електроенергії. Головне: з цього лічильнику вважаються взаєморозрахунки з обленерго.
 5. Автоматичних вимикачів, запобіжників, ПЗІП;
 6. Кабельної продукції, конекторів;
 7. Кріплень панелей;
 8. та інших допоміжних матеріалів.

Сонячна електростанція - це досить складний пристрій, рекомендуємо звертатися до фахівців для проектування та монтажу.

Читайте також

Залишилися питання?

Ми з вами зв'яжемося протягом 15 хвилин

Ім'я

Телефон