Що таке блискавкозахист та громовідвід?

1660
Що таке блискавкозахист та громовідвід?

Блискавкозахист будівель і споруд, види блискавкозахисту

З давніх-давен грім і блискавка викликали страх у населення своєї неприборканої руйнівною потужністю. Перун, Тор, Зевс - імена богів грому і блискавок і це були зовсім не добрі і дбайливі боги. Природна електрика несла пожежі та руйнування, а часом і смерть.

Людина нічого не могла протиставити стихії, блискавкозахист будівель і споруд з'явиться значно пізніше. Але досвід поколінь накопичувався: люди вчилися не ховатися в грозу під самотніми деревами, бігти від води, уникати відкритих просторів, на яких людина є найвищою точкою.

Що таке блискавкозахист?

Блискавкозахист - це комплекс заходів, спрямованих на відведення розряду блискавки від житлових будівель і промислових споруд. Мало хто звертає увагу, але блискавкозахист будівель і споруд присутні всюди.

Що таке блискавкозахист і громовідвід

Наприклад стоїть в поле стільникова підстанція яка є відмінною мішень для блискавок. Розряд електрики в мільйони вольт перетворив би дорогий електронний комплекс на купу обгорілого заліза, якби не блискавкозахист. Громовідвід приймає розряд і благополучно відводить його в зземлю.

Види блискавкозахисту

Блискавкозахист ділитися на кілька видів:

  1. Зовнішній блискавкозахист;
  2. Внутрішній блискавкозахист.

Зовнішній блискавкозахист захищає від прямого удару блискавки, внутрішня від імпульнов які можуть прийти в будинок з електричної мережі.

Види зовнішнього блискавкозахисту

  1. Активний громовідвід;
  2. Пасивний громовідвід.

Пасивний блискавкозахист являє собою велику кількість громовідводів і контурів заземлення (якщо об'єкт великий), активний - компактний, але дорогий ..

У нас ви можете придбати комплектуючі для блискавкозахисту або замовити монтаж блискавкозахисту.

Читайте також

Залишилися питання?

Ми з вами зв'яжемося протягом 15 хвилин

Ім'я

Телефон