Послуги металообробки в Одесі

Послуги металообробки в Одесі

Буває, що необхідно виконати обробку лише однієї деталі. Для цього не потрібні виробничі потужності цілого заводу або токарні та фрезерні роботи у великих масштабах. Металообробка на замовлення в компанії «Енерго Ватт» - відмінний варіант, коли потрібно терміново, швидко та якісно надати деталі потрібного вигляду.

Обробка матеріалу від замовника відбувається на токарному верстаті, згідно з наданими кресленнями. Якщо потрібно виконати новий ескіз, також скористайтесь послугами наших професіоналів.

Послуги з металообробки на токарному верстаті мають на увазі зміни форми, розміру заготовки, надання гладкості або шорсткості внутрішнім/зовнішнім поверхням, зміна ваги деталі.

Ріжучі елементи обладнання під керівництвом майстра шар за шаром знімають необхідну товщину металу, надаючи ідеальний результат.

Токарна металообробка на замовлення: особливості та обладнання

Оскільки металообробка є складним технологічним процесом, реалізувати завдання можна лише з належним досвідом, навичками та відповідним обладнанням. А саме, ріжучий токарний інструмент. Дане обладнання в наявності компанії «Енерго Ватт». Оформляючи послуги металообробки на замовлення, можна не сумніватися – результат виправдає очікування.

Обробка деталей із застосуванням токарного різання залишається основним етапом при роботі з деталями із різних сплавів. Приблизні розрахунки частки у промислових масштабах сягають 75%. Запит зміни форм і параметрів металевих сплавів у побутових цілях зустрічається дещо рідше. «Енерго Ватт» пропонує виконати всі роботи згідно з актуальними ГОСТами та вимогами замовника, за розумною ціною.

Про процес точення:

 • заготівля фіксується в горизонтальному положенні так, що залишається доступним лише рух навколо своєї осі;
 • одночасно з обертанням заготовки відбувається поступальний рух різця;
 • невеликий шар металу (заданий спочатку майстром) знімається за повний прохід різця;
 • при недостатньому зрізі будуть наступні проходи, аж до досягнення параметрів, що запитуються до деталі.

Переваг металообробки на токарному верстаті:

 • встановлення різних типів різців для максимально акуратної обробки поверхні;
 • фіксація та робота зі свердлами та іншим інструментом;
 • обробка циліндричних, конічних поверхонь, сторони фаски, нарізування різьблення, свердління отвору та інших операцій;
 • точення деталей, розгортання, зенкування отворів, виточування канавок;

Прості завдання виконуються в чистовому варіанті, а для високоточної обробки може знадобитися комбінація чорнової та чистової металообробки.

Крім обладнання важливий та вміння професіонала. Досвідчені майстри з обробки металевих деталей «Енерго Ватт» зможуть виконати трудомісткі завдання згідно з кресленнями замовника.

У роботі задіяні спеціальні інструменти вимірювання підвищення точності зрізу. До умінь додасться штангенциркуль, нутрометр, граничний калібр, лінійка. Завдяки цим інструментам відбувається контроль взаємно розташованих поверхонь, відбувається розрахунок форми та розміру деталі.

Металообробка за кресленнями та без

Наш цех металообробки готовий допомогти з обробкою металу та виконати такі завдання:

 • проточити гальмівні диски для подальшого поновлення колодок;
 • проточити циліндричні, конічні та фігурні поверхні;
 • виточити канавку, нарізати різьблення, обробити фаску, відрізати виточену деталь від заготовки;
 • обробити внутрішню поверхню, провести свердління отвору, розгортання, зенкування деталі.

Ціна на металообробку та проточку гальмівних дисків залежить від рівня складності передбачуваних робіт. Дізнатися подробиці можна, зв'язавшись з менеджером компанії або поставивши своє питання на нашому сайті.

Замовляйте також:

Залишилися питання?

Ми з вами зв'яжемося протягом 15 хвилин

Ім'я

Телефон