Послуги токаря, токарні роботи на замовлення

Послуги токаря, токарні роботи на замовлення

Компанія «Енерго Ватт» надає послуги токаря, механічної обробки внутрішніх та зовнішніх поверхонь металевих деталей (круглих, циліндричних, конічних). Для досягнення оптимального результату фахівці-токарі можуть задіяти різні типи затискачів та різців, оправлення, задати поздовжнє або поперечне напрямок обточування.

Токарні роботи з металу виконуються на власному устаткуванні. Заготівля фіксується, маючи можливість обертатися виключно довкола своєї осі. За рахунок поступальних рухів ріжучого елемента змінюється форма предмета, що заточується. У ході виконання завдання акуратно усувається необхідна кількість металу, - деталь набуває необхідного вигляду.

Послуги токаря в Одесі.

Токарна обробка актуальна, щоб зняти фаску, провести торцювання, нарізати зовнішнє та внутрішнє різьблення, виконати проріз у металевому елементі, обробити жолобники.

При необхідності обточити деталь з отвором, наші спеціалісти залучають оправлення. Враховуючи формат отвору, токарно-слюсарні роботи виконуються професіоналом гладкими оправками, з уступами, циліндричними, конічними, з різьбленням.

Фіксація заготівлі, що надається замовником, також залежить від типу деталі. Можливий затиск типу 3-х або 4-х кулачкового патрона, планшайби або цангового вигляду.

Токарні роботи: стандартний список для виготовлення

Ціна на токарні роботи залежить від об'єму замовника, складності всіх майбутніх маніпуляцій, наявності креслень або необхідності створювати новий проект, типу металу.

Високоточні чистові роботи коштують дорожче, ніж стандартне обточування або шліфування.

Найчастіше до нас звертаються із завданням:

  • розточити внутрішню частину деталі;
  • обточити зовнішню сторону заготівлі;
  • відокремити виточену деталь, різання від заготівлі;
  • підрізати торець.

Актуальні токарні роботи на замовлення для наших майстрів:

  • обробка зовнішньої циліндричної/конічної поверхонь, торця деталі, її уступу;
  • виточення канавки, паза;
  • нарізування заготовок;
  • шліфування внутрішньої сторони деталі (циліндр, конус);
  • обробка фаски, накочування рифленої структури матеріалу;
  • формування різьблення як зовнішньої, і внутрішньої.

Якщо у пошуку компанії, що надає токарські послуги в Одесі

Насамперед формуємо основний запит. Підсумкова вартість і терміни виконання залежить від розміру металевого виробу, типу обробки. Серійне замовлення обійдеться дещо дешевше за одноразову заявку на обточування/шліфування/різьблення.

Перевірте кваліфікацію спеціаліста та наявність відповідного обладнання. Сучасний верстат плюс вміння майстра – гарантія гідного результату!

Одного металорізального верстата недостатньо для якісної роботи із заготовками. Професіонали «Енерго Ватт» виконують завдання відповідно до технічних вимог, строго за кресленнями, застосовуючи знання способу обробки конкретних типів металу, режимів різання, варіантів встановлення заготовок.

Токарні роботи, ціна яких часто залежить від конкретного випадку, розраховуються в індивідуальному порядку. З приблизною вартістю токарних послуг можна ознайомитись у нашому прайс-листі.

Виконуємо токарні роботи будь-якої складності, строго за наданими ескізами, зразками, кресленнями. Гарантуємо якість і дотримання термінів виконання, що заздалегідь обумовлюються.

Замовляйте також:

Залишилися питання?

Ми з вами зв'яжемося протягом 15 хвилин

Ім'я

Телефон