Все для блискавкозахисту та громовідводу

Все для блискавкозахисту та громовідводу

У нашому інтернет-магазині ви можете купити все для блискавкозахисту як в роздріб так і оптом.

Ми постпрплісь розбити всі товари по підкатегоріями, і додали фільтри що б було зручно ознауомітся з цінами на захист від блискавки.Показано з 1 по 15 із 326 (всього сторінок: 22)

Статті по блискавкозахисту

Блискавкозахист будівель і споруд в містах, як правило, забезпечується урядом. Архітектори і будівельники продумали все технічні моменти. Блискавкозахист будівель хвилює більше власників приватних володінь. Господарі в цьому випадку самі вирішують питання заземлення та блискавкозахисту. Однак важливість його очевидна: установка системи запобігає виникненню пожежі, захищає електричне обладнання і життя людей.

У нас можна купити блискавокзахист

Хмари знаходяться в постійному русі. Вони створюють тертя об повітря, і він електризується. Так виникають блискавки. Щоб забрати на себе небезпеку розряду, необхідна блискавкозахист. Заземлення в системі блискавкозахисту будівель потрібна для того, щоб струм не розтікався по токоведущей системі. В іншому випадку численних нещасних випадків не уникнути. Це пожежі, загибелі людей, поломки устаткування.

Складові елементи захисту повинні бути з високоякісних струмопровідних матеріалів. Так система зможе увібрати в себе всю енергію розряду і направити її в грунт, яка, в свою чергу, повністю поглинає її.

Блискавкозахист і будівель і споруд класифікується на зовнішню і внутрішню. У першому випадку забезпечується захист при безпосередньому прямому впливі блискавки. У другому випадку створюється захист від напруг в електричній мережі. Зовнішній тип захисту поділяється на активну і пасивну. Система пасивного виду передбачає застосування такого обладнання:

  1. молниеприемник;
  2. токоотвод;
  3. заземлитель.

Активна блискавкозахист передбачає наявність спеціального іонізатора повітря, який залучає блискавку.

Купуйте комплект блискавкозахисту і заземлення в компанії Енерговатт

Компанія Енерговатт допоможе з підбором комплекту заземлення та блискавкозахисту.

Блискавкозахист приватного будинку не займає багато часу і не вимагає великих зусиль. Ми виконаємо ваше замовлення протягом п'яти робочих днів і узгодимо з вами дату.

Блискавкозахист будівель і споруд застосовується в різних випадках.

Наші комплекти блискавкозахисту зроблені кращими брендами і відповідають найвищим вимогам експлуатації:

  1. Мають компактні розміри і не вимагають багато місця. Роботи можуть виконуватися на мінімальній площі.
  2. Система монтується незалежно від різновиду грунту.
  3. Установка пристроїв елементарна і може здійснюватися навіть взимку.
  4. Термін служби обладнання становить близько від 10 років.

У нашому інтернет магазині ви знайдете все необхідне для надійного заземлення. Телефонуйте за всіх питаннях. Ми надамо професійну консультацію і підберемо для вас потрібне обладнання. Наша цінова політика вас приємно здивує. Зателефонуйте, і ми з радістю зробимо знижку. Ми приймаємо замовлення з усіх міст України.

Залишилися питання?

Ми з вами зв'яжемося протягом 15 хвилин

Ім'я

Телефон