Ціна на активний блискавкозахист

Ціна на активний блискавкозахист

Якщо вам потрібен активний блискавкозахист - телефонуйте, ми проконсультуємо, і підберемо всі необхідні комплектуючі до нього!Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)

Статті по блискавкозахисту

Активний блискавкоприймач

Активна блискавкозахист полягає в штучному тяжінні блискавки в цілях забезпечення максимальної безпеки на об'єкті. Монтаж такої системи дає змогу зберегти цілісність майна та життя людей. Активний блискавкоприймач контролює небезпечні розряди і управляє ними, внаслідок чого блискавка вдаряє не по небезпечних зон. Вона спрямовується на пристрій, де відбувається її знешкодження. Устаткування провокує удари і бере їх на себе, тому ймовірність пошкоджень істотно зменшується.

Активний блискавкоприймач і його функціонал

Основною відмінною рисою активного блискавкозахисту є реакція на збільшення напруги, яке виникає в разі наближення гроз. Експлуатація даної системи актуальна в ситуаціях, коли не можна використовувати стандартну захист. Крім цього активна блискавкозахист характеризується стильним зовнішнім виглядом, чого не скажеш про громіздких пасивних пристроях. Це дозволяє економити на використовуваних матеріалах і обсязі виконаних робіт.

Пасивний захист включає в себе такі елементи, як троси, мережі, металеві вироби. Активні пристрої функціонують з однієї точки. Кріпиться прилад на спеціальних щоглах і власниках. Монтаж його повинен проводитися над об'єктом, що охороняється з метою досягнення необхідного радіуса захисту.

Важливість активного блискавкоприймача

Дане обладнання сьогодні створює велику конкуренцію на ринку аналогічних приладів. Це обумовлено рядом переваг:

Додатково до обладнання слід встановити щоглу для надійного кріплення. Установка системи виправдана тоді, коли замовник бажає розширити область захисту. Це дозволяє захистити не тільки будівля, але також і розташовані поблизу елементи.

Купуйте активний блискавкоприймач в компанії Енерговатт

Фахівці компанії Енерговатт візьмуть на себе розробку і установку системи. Крім цього на пристрій буде видана гарантія якості. Монтаж системи супроводжується гарантією терміном на п'ять років. Представники організації мають все необхідне спорядження та обладнання для проведення якісної установки.

Перш ніж вибрати пристрій, визначте рівень захисту, який потрібно для певного об'єкта. Зверніть увагу на такі фактори:

  1. Область, з якої допустимо пошкодження розрядом;
  2. Доцільність установки активної системи блискавкозахисту;
  3. Локація об'єкта. Пошкодження об'єктів на узвишші істотно вище, в порівнянні з зоною, що знаходиться в огорожі;
  4. Можливі небезпеки, пов'язані з ударами блискавками: пожежі, ураження людей, погіршення екології. Захист підбирається виходячи з усіх цих нещасних випадків.

Наші фахівці допоможуть вам виявити необхідний рівень захисту і висоту монтажу активної головки для вашого будинку. Спираючись на цю інформацію, вони підберуть оптимальну модель молниеприемника і комплектуючих деталей за вигідною ціною. При правильному підборі комплектуючих установка активного блискавкозахисту не викликає ніяких труднощів. Принципи, якими керується компанія Енерговатт - це надійність, швидкість прийняття рішень, висока якість і безпеку.

Залишилися питання?

Ми з вами зв'яжемося протягом 15 хвилин

Ім'я

Телефон