Дріт (катанка) алюмінієвий Ø8 мм

  • Дріт (катанка) алюмінієвий Ø8 мм

Відгуків: 0

  • Модель: W-08/AL
  • Наявність: на складі

  • Ціна: 48.27 грн/м


Способи оплати:

c.o.d. Накладений платіж

privat Оплата онлайн

cashless Безготівковий розрахунок

Способи доставки:

self Самовивіз

nova poshta Нова пошта

Опис

Алюмінієвий дріт 8 мм використовується в якості струмовідводу від блискавкоприймачів до контуру заземлення та близкавковловлюючої сітки при організації системи блискавкозахисту приватного житлового будинку, комерційного або виробничого об'єкту. Гарячекатаний дріт Ø 8 мм істотно мінімізує ризики ураження електричним струмом, який утворився від розряду іскри блискавки.

Крім того, катанка алюмінієва 8 мм може використовуватися для господарсько-побутових, будівельних або промислових цілей. Її застосовують для виготовлення кабельно-провідникової продукції, специфічних деталей, монтажу електричних мереж, в будівництві, автомобільній, харчовій та переробній промисловості. Також дуже часто алюмінієвий дріт використовують при зварюванні та відновлені виробів з алюмінію.

Пропонуємо до реалізації алюмінієвий дріт за цінами виробника. Продукція має необхідні сертифікати якості. Пруток продається в бухтах і на метраж. Маса бухти становить 50 кг. Маса одного погонного метра дроту - 0,13 кг. В 1 кг - 7,5 п.м. виробу.

Великі складські запаси і висока швидкість обробки замовлень дозволяє оперативно доставляти продукцію споживачеві. Відправляємо по всій Україні.

Продається в бухтах. 1 кг = 7,5 м. 1 м.п = 0,13 кг

Характеристики W-08/AL

Діаметр 8 мм
Матеріал Алюміній

Відгуки про W-08/AL

Написати відгук

  

Залишилися питання?

Ми з вами зв'яжемося протягом 15 хвилин

Ім'я

Телефон