Дріт (катанка) сталевий оцинкований Ø8 мм

  • Дріт (катанка) сталевий оцинкований Ø8 мм

Відгуків: 1

  • Виробник: FS
  • Модель: W-08/ST
  • Наявність: на складі

  • Ціна: 49.15 грн/м


Способи оплати:

c.o.d. Накладений платіж

privat Оплата онлайн

cashless Безготівковий розрахунок

Способи доставки:

self Самовивіз

nova poshta Нова пошта

Опис

Катанка оцинкована 8 мм - найпопулярніший на ринку тип сортового металопрокату, виготовленого за технологією гарячого катання. Залежно від обраного способу охолодження, дріт оцинкований 8 мм може бути гнучким (природне охолодження) або твердим (швидке охолодження). За рахунок оцинкованої поверхні виріб має підвищену стійкість до корозії і негативного впливу погодних факторів.

Дріт сталевий оцинкований 8 мм застосовується в системах захисту від блискавок будівель і споруд в якості струмовідводу від блискавкоприймачів до контуру заземлення та близкавковловлюючої сітки. За допомогою дроту виготовляють складні металоконструкції, металеві каркаси, канати, дроти, електроди. Виріб також використовують для армування залізобетонних конструкцій.

На нашому сайті ви зможете замовити провідник круглий оцинкований 8 мм в бухтах по 25-50 кг. Ціна за метр вказана в картці товару. Маса одного м.п. (метра погонного) катанки оцинкованої перетином Ø 8 мм складає 0,39 кг. В 1 кг - 2,56 м.п. дроту. Доставляємо замовлення по всій Україні за допомогою транспортної компанії Нова Пошта.

1 кг = 2,56 м.п. 1 м.п. = 0,39 кг

Характеристики W-08/ST

Діаметр 8 мм
Матеріал Оцинкована сталь

Відгуки про W-08/ST

Написати відгук

  

Залишилися питання?

Ми з вами зв'яжемося протягом 15 хвилин

Ім'я

Телефон