Дріт сталевий оміднений Ø8 мм

  • Дріт сталевий оміднений Ø8 мм

Відгуків: 1

  • Виробник: Galmar
  • Модель: W-8/CU
  • Наявність: на складі

  • Ціна: 130.18 грн/м


Способи оплати:

c.o.d. Накладений платіж

privat Оплата онлайн

cashless Безготівковий розрахунок

Способи доставки:

self Самовивіз

nova poshta Нова пошта

Опис

Дріт обміднений 8 мм виготовляється з катанної сталі, поверхня якої покрита електролітичним методом шаром міді товщиною від 70 мкм і чистотою 99.9%. Мідне покриття на молекулярному рівні пов'язано зі сталлю, що забезпечує високу зносостійкість виробу. Основне призначення обмідненого дроту перетином Ø 8 мм - виготовлення струмовідводів і блискавкоприймачів при монтажі системи блискавкозахисту будівель і споруд. Для з'єднання кінців катанки і заземлюючих електродів застосовуються спеціальні нержавіючі затискачі.

Катанка обміднена 8 мм також може використовуватися для зварювання деталей, що мають однакову температуру плавлення. Зварювальний шов із застосуванням обмідненого прутка стійкий до ударів, температурних перепадів і розриву.

На нашому сайті ви зможете на вигідних умовах і в будь-якій кількості купити катанку обміднений від виробника Galmar. Виріб продається на метраж. Доступно до замовлення від 1 метра. Маса одного п.м. обмідненого прутка становить 2,2 кг. В 1 кг - 0,45 п.м. дроту. Великі складські запаси дозволяють оперативно відвантажувати товар споживачеві по всій Україні.

1 кг = 2,2 м.п. 1 м.п = 0,45 кг

Характеристики W-8/CU

Діаметр 8 мм
Матеріал Оміднена сталь

Відгуки про W-8/CU

Написати відгук

  

Залишилися питання?

Ми з вами зв'яжемося протягом 15 хвилин

Ім'я

Телефон