Блискавкоприймачі

Блискавкоприймачі

В данном разделе представлены молниеприёмникии из разных материалов, высоты и друних характеристик.

У нас есть раздел дополнительных комплектующих - держатели, соединители, а также раздел готовых комплектов молниеприёмников.Показано з 1 по 15 із 27 (всього сторінок: 2)

Статті по блискавкозахисту

Блискавкоприймачі

Блискавкоприймач забезпечує надійну безпеку, цілісність майна від розрядів блискавок. Цей елемент є основною частиною цілого комплексу заходів, спрямованих на захист об'єкта. Розглянемо більш докладно, що собою являє дане устаткування, і яка його важливість.

Блискавкоприймач і його функціонал

Сукупність заходів щодо захисту передбачає поєднання зовнішньої і внутрішньої блискавкозахисту.
Зовнішня система складається з таких деталей:

Блискавковідвід служить приладом для перехоплення розряду.
Струмовідвід - пристосування, яке відводить блискавку на заземлення.
Заземлювач відводить струм в землю.
важливість молниеприемника
Удари блискавки можуть привести до непоправних наслідків, пов'язаних з цілісністю майна і здоров'ям людей. Встановити молниеприемник варто в цілях забезпечення безпеки мешканцям і працівникам.
Компанія Енерговатт пропонує вашій увазі кращі комплектуючі до системи захисту. Властивості даного обладнання відповідають всім стандартам якості України. Щоб блискавковідвід купити, слід приділити особливу увагу цьому питанню. Під кожен окремий об'єкт необхідно підбирати відповідні деталі, тому наші фахівці готові надати професійну консультацію по підбору обладнання.
Вартість пристрою безпосередньо залежить від матеріалу, який застосовується при його виробництві, а також комплектуючих елементів.

Купуйте молниеприемник в компанії Енерговатт
У нашому інтернет магазині можна молниеприемник купити за доступними цінами. Ми пропонуємо такі різновиди обладнання:

стрижневий вид характеризується невеликими розмірами, тому він не вимагає великої площі. Можна збільшити довжину пристосування. Система легко доставляється до місця монтажу і легко встановлюється;
також ми пропонуємо вашій увазі щоглу, яка застосовується з метою запобігання прямих ударів. Її можна легко зафіксувати.
активний блискавкоприймач купити варто по ряду причин. Він виготовлений з високоміцного матеріалу, який не розкладається, є ефективний прилад для електростатичного площі. Пристрій добре себе зарекомендувало при взаємодії з позитивною і негативною блискавкою.
Це основні складові комплекту, який необхідний для створення якісного захисту. Ми допоможемо вам підібрати необхідний набір, виходячи з ваших побажань і гаманця.
Як ми працюємо:

Ви телефонуєте до нас в офіс і наш фахівець вас консультує.
Ми розробляємо систему блискавкозахисту індивідуально для вас.
Пропонуємо блискавковідвід купити і інші частини системи виходячи з ваших побажань.
Обговорюємо спосіб оплати.
Щоб блискавковідвід купити, не обов'язково перебувати в Одесі. Ми приймаємо замовлення з усіх міст України. Якщо у вас є питання - телефонуйте! Ми із задоволенням вас проконсультуємо і зробимо вам знижку.

Залишилися питання?

Ми з вами зв'яжемося протягом 15 хвилин

Ім'я

Телефон