Штаба (смуга) сталева оцинкована 25х4 мм

  • Штаба (смуга) сталева оцинкована 25х4 мм

Відгуків: 0

  • Виробник: FS
  • Модель: W-25х4/ST
  • Наявність: на складі

  • Ціна: 101.22 грн/м


Способи оплати:

c.o.d. Накладений платіж

privat Оплата онлайн

cashless Безготівковий розрахунок

Способи доставки:

self Самовивіз

nova poshta Нова пошта

Опис

Смуга сталева оцинкована 25х4 - універсальний листовий металопрокат, виготовлений з маловуглецевої сталі з оцинкованим покриттям для захисту від корозії та інших негативних факторів. Смуга оцинкована 25х4 може бути холоднокатана або гарячекатана. Матеріал використовується в багатьох сферах: будівництво, ремонт, ландшафтний дизайн, промисловість, виробництво, ЖКГ, сільське господарство тощо.

Найчастіше оцинковану смугу шириною 25 і товщиною 4 мм застосовують в системах захисту від блискавок, громовідводу, заземлення промислового обладнання, будівель і споруд. Штаба оцинкована 25х4 відмінно підходить для монтажу контуру заземлення та блискавкозахисту, так як матеріал має високу електропровідність, міцність, зносостійкість і стійкість до корозії.

Купуйте якісну продукцію для захисту від блискавки і громовідводу. Смуга заземлення 25х4 поставляється в бухтах по 25 і 50 кг. Маса 1 м.п. (метра погонного) смуги - 0,8 кг. В 1 кг - 1,25 м.п. виробу. Доставка здійснюється транспортними службами по Україні. Можуть бути різні способи оплати. З усіх питань звертайтеся до нашого консультанта.

Смуга (шатба) сталева оцинкована 25х4 мм досить часто використовується для монтажу контуру заземлення та блискавкозахисту. Бухти по 25 і 50 кг 1 кг = 1,25 м.п 1 м.п = 0,8 кг

Характеристики W-25х4/ST

Матеріал Оцинкована сталь
Розмір 25х4 мм

Відгуки про W-25х4/ST

Написати відгук

  

Залишилися питання?

Ми з вами зв'яжемося протягом 15 хвилин

Ім'я

Телефон