Штаба (смуга) сталева оцинкована 40х4 мм

  • Штаба (смуга) сталева оцинкована 40х4 мм

Відгуків: 0

  • Виробник: FS
  • Модель: W-40х4/ST
  • Наявність: на складі

  • Ціна: 126.67 грн/м


Способи оплати:

c.o.d. Накладений платіж

privat Оплата онлайн

cashless Безготівковий розрахунок

Способи доставки:

self Самовивіз

nova poshta Нова пошта

Опис

Смуга оцинкована 40х4 - міцний, гнучкий, стійкий до корозії і температурних перепадів витратний матеріал, який широко використовується в будівництві, виробництві, сільському господарстві, побуті та інших сферах. Смуга сталева оцинкована 40х4 підходить для обладнання контуру заземлення промислового обладнання, верстатів, будинків і споруд. Виготовляється за рахунок обробки поверхні цинком способом гарячого або холодного цинкування.

Смуга оброблена методом гарячого цинкування дорожче, але має кращі експлуатаційні властивості за рахунок отримання більш товстого захисного шару. Гаряча оцинковка передбачає занурення смуги в ванну з розплавленим цинком. Холодний метод цинкування (гальваніка) здійснюється за допомогою електролізу. Смуга для заземлення 40х4, додатково покрита шаром цинку, може прослужити до 50 років в умовах підвищеної вологості і агресивного середовища.

Штаба оцинкована 25х4 для заземлення та блискавкозахисту продається в бухтах вагою по 50 кг. Маса 1 м.п. (метра погонного) смуги - 0,78 кг. В 1 кг - 1,29 м.п. виробу. Оформити замовлення на придбання оцинкованої смуги можна через корзину або за телефонами, вказаними на сайті.

Смуга (шатба) сталева оцинкована 40х4 мм досить часто використовується для монтажу контуру заземлення та блискавкозахисту. Бухти по 50 кг 1 кг = 0,78 м.п 1 м.п = 1,29 кг

Характеристики W-40х4/ST

Матеріал Оцинкована сталь
Розмір 40х4 мм

Відгуки про W-40х4/ST

Написати відгук

  

Залишилися питання?

Ми з вами зв'яжемося протягом 15 хвилин

Ім'я

Телефон