Штаба (смуга) з нержавіючої сталі 25х4 мм

  • Штаба (смуга) з нержавіючої сталі 25х4 мм

Відгуків: 0

  • Виробник: MWE
  • Модель: W-25х4/NI
  • Наявність: на складі

  • Ціна: 269.36 грн/м


Способи оплати:

c.o.d. Накладений платіж

privat Оплата онлайн

cashless Безготівковий розрахунок

Способи доставки:

self Самовивіз

nova poshta Нова пошта

Опис

Смуга нержавіюча 25х4 мм - сортовий прокат з нержавіючої сталі марки 12Х18Н10Т (аналог AISI 304). Виріб має підвищені експлуатаційні властивості і привабливий зовнішній вигляд. Нержавіюча смуга легко піддається механічній обробці (вигин, порізка, сверловка). Матеріал має підвищену міцність, стійкість до корозії, тому може використовуватися на вулиці і у вологих приміщеннях.

Технічні характеристики і естетичний зовнішній вигляд дозволяють використовувати смугу з нержавійки в будівельній, виробничій і промисловій сфері. Смуга з нержавіючої сталі 25х4 мм підходить для монтажу контуру заземлення та захисту від блискавки. З неї роблять обробку приміщень, ресори, інструмент. Застосовують смугу для ремонту, виготовлення харчового та хімічного обладнання, елементів ландшафтного диайну і декорацій, а найчастіше - для заземлення або блискавкозахисту.

На нашому сайті ви зможете в один клік купити нержавіючу смугу шириною 25 мм і товщиною 4 мм в необхідній кількості. Продукція продається по метрам. Є сертифікат якості. Можлива доставка смуги самовивозом або перевізником Новою Поштою в будь-який населений пункт України.

Смуга з нержавіючої сталі 25х4 мм досить часто використовується для монтажу контуру заземлення та блискавкозахисту і не тільки. Продається по метрам (не в бухтах).

Характеристики W-25х4/NI

Матеріал Нержавеющая сталь
Розмір 25х4 мм

Відгуки про W-25х4/NI

Написати відгук

  

Залишилися питання?

Ми з вами зв'яжемося протягом 15 хвилин

Ім'я

Телефон