Viber Telegram Whatsapp

Заземлення для будинку, офісу, цеху

Заземлення для будинку, офісу, цеху

У нас ви можете купити заземлення для різних потреб. Наші ціни найкращі на ринку України. Ми продаємо товари як оптом так і в роздріб.

Статті які можуть вам допомогти зробити правильний вибір: що таке заземлення? і як обрати заземлення?

Умови оплати:

Умови поставки:

  • Накладеним платежем;

  • Нова Пошта, САТ, Делівері та інші;
  • Банківським переказом;
  • Самовивіз.
  • Безготівковим розрахунком (з ПДВ).
 

 

Якщо в вас є питання - телефонуйте, замовляйте зворотній зв'язок, пишіть нам в месенджерах або на пошту!


Антикорозійна стрічка DENSO, 10 м
Антикорозійна стрічка DENSO, 2 м
Графітний струмопровідний порошок
Дріт (катанка) алюмінієвий Ø10 мм
Дріт (катанка) алюмінієвий Ø8 мм
Дріт (катанка) з нержавіючої сталі Ø8 мм
Дріт сталевий оміднений Ø6 мм
Дріт сталевий оміднений Ø8 мм
Показано з 1 по 15 із 85 (всього сторінок: 6)

На поміч статті по заземленню

Як зробити заземлення приватного будинку, 220 В і 380 В

При будівництві свого будинку, дачі або котеджу багато хто задається питанням - чи потрібно заземлення..... ...

Як зробити заземлення своїми руками на 220 В і 380 В?

Для того що б змонтувати правильне заземлення для приватного будинку, дачі або котеджу на 220 або 380 своїми руками ... ...

Що таке внутрішній контур заземлення?

Під терміном внутрішній контур заземлення розуміють кілька визначень (одне з них не вірно) .... ...

Що таке зовнішній контур заземлення?

Зовнішній контур заземлення - це заземлення які змонтовані зовні об'єкта / приміщення і складається з.... ...

Що таке контур заземлення та види контурів заземлення

Контур заземлення - це сукупність елементів за допомогою яких заземляють обладнання. Наприклад кожен контур заземлення м...

Заземлюючий провідник, вибір перерізу заземлюючого провідника

Частиною будь-якого заземлення є провідник. Заземлювальний провідник - це метал певного перерізу, який використовують .....

Що таке занулення, замінює воно заземлення?

Досить часто для захисту від ураження електричним струмом при порушенні цілісності ізоляції замість заземлення використо...

Що таке заземлювач, заземлюючий пристрій?

Розглянемо що таке заземлитель або заземлюючих пристроїв. Заземлювач - це пристрій який монтується в грунті і виконує фу...

Що таке модульне заземлення?

Модульне заземлення дуже часто використовується для монтажу заземлюючого устройтва і має ряд переваг перед заземленням з...

Що таке заземлення?

Визначення терміна "заземлення" - навмисне електричне з'єднання будь-якої точки мережі, електроустановки ч...

Модульно штирьове заземлення - безпека за розумну ціну

Електропроводка житлового будинку залишається небезпечною без установки заземлення. Якщо енергосистема дасть збій, саме заземлення забезпечить надходження струму в землю. Це гарантія того, що при виникненні короткого замикання не виникне пожежа або небезпечний для життя розряд. Кожен будинок, будівлю або промисловий об'єкт мають свою електричну систему, яка повинна закінчуватися металевим стрижнем. Він вбивається в землю на значну глибину. Стрижень за допомогою спеціального затиску з'єднується з проводкою, підключеної до сервісної панелі через заземлюючий наконечник. Таке модульне заземлення може врятувати майно, і навіть життя мешканців будинку.

Модульна система заземлення: як забезпечити безпеку

Все що потрібно - це створення контуру. Складається заземлення модульне з металевих штирів, вбитих в землю. Але це ще не все. Все штирі повинні бути з'єднані в єдину систему. Для цього їх найпростіше зварити між собою за допомогою прута. Здавалося б все просто, але не зовсім так. Має значення довжина прута, його діаметр, покриття, матеріал з якого він виготовлений. А також кількість модулів. Такі системи продаються вже готовими. Тому простіше заземлення купити, ніж ризикувати життям і самому розраховувати всі параметри, особливо якщо досвіду в такій спеціальності немає.
Майстер або початківець повинен бути впевнений в тому, що штирі, які він вирішив виготовити самостійно, повністю відповідають вимогам норм безпеки. Якщо допущена найменша помилка, контакт з пральною машинкою, котлом, будь-яким електричним приладом може стати фатальним.

Кожен господар, знайомий з принципом роботи електричних мереж може сам забезпечити безпеку свого житла, для цього потрібно купити заземлення і встановити його відповідно до інструкції і рекомендації фахівців.

Заземлення модульне

Перед тим, як встановлювати систему, розберемося, з чого вона складається. Модульно штирьове заземлення купити можна в такій комплектації:

Саме заземлення, ціна на нього залежить від матеріалу і покриття, які використовувалися при виготовленні деталей, це просто контур, що вимагає підключення до загальної мережі будинку. Тепер до неї потрібно приєднати провід, за яким і буде з будови йти струм для заземлення.

Мало заземлитель купити, потрібно знати, як поєднати його в єдиний контур і підключити до енергосистеми. Грамотно і безпечно це може зробити тільки фахівець-електрик.

Модульне заземлення - ціна не основний параметр

Всі споживачі звикли до одного негласним правилом, чим дорожче, тим краще. Але не завжди воно працює. Можна купити модульне заземлення за найвищою ціною, але його неправильна установка або недостатні знання специфіки робіт зробить систему марною.

Консультація фахівця або замовлення установки системи буде найправильнішим рішенням. Електрики враховують декілька параметрів, перед тим як модульно штирьове заземлення купити. У нас замовити і купити модульне заземлення може кожен - від будівельної компанії, якій потрібно забезпечити безпеку електромережі новобудови, до штатного електрика, що обслуговує дачні селища. Якщо у вас залишилися питання з купівлі або вибору моделей і систем заземлення, ви завжди можете проконсультуватися з нашими фахівцями.