Стрижні, муфти, насадки - комплектуючі для заземлення

Стрижні, муфти, насадки - комплектуючі для заземлення

Компанія Енерго Ватт продає  комплектучі для заземлення по всій Україні

Наша компанія спеціалізується на виготовленні і реалізації комплектуючих для заземлення. Наші ціни найкращі на ринку України. Ми продаємо товари як оптом так і в роздріб.

В нас є непогані статті які можуть допомогти: що таке заземлення? і як обрати заземлення?


Ударна головка М16

50.03 грн / шт


Показано з 1 по 15 із 23 (всього сторінок: 2)

На поміч статті по заземленню

Комплектуючі для заземлення

Якість виконання окремих елементів - запорука надійного функціонування всієї системи в цілому. Компанія "ЕнергоВатт" пропонує купити комплектуючі для заземлення вищої якості з мінімальною надбавкою.

Штирі для заземлення

Основним елементом комплекту заземлення системи є штир для заземлення. Штир заземлення - сталевий стрижень, поміщений в землю, який є провідником для струмів розсіювання заряду, тим самим і забезпечуючи процес заземлення (обнулення потенціалу).

Проблема корозії

Купити якісні та недорогі штирі заземлення - не така проста задача, як може здатися на перший погляд. Стрижні заземлення з простої "чорної" стали покриваються корозією за перший рік перебування в землі. Оксид заліза - діелектрик, не провідний струм, отже штирьове заземлення з такого металу має ціну, яка дорівнює вартості брухту чермета за вагою.

Альтернативні матеріали

Мідні штирі для заземлення не схильні до інтенсивного окислення і є чудовими провідниками, але на цьому їхні переваги закінчуються. Мідний стрижень для заземлення можна зігнути голими руками, забити в землю такий стрижень заземлення не вийде, а за вартість одного цільного мідного стержня можна купити 15 обміднений стрижнів заземлення. Якісні стрижні системи заземлення доступні по всій Україні.

Гальваніка та гаряче напилення

Для боротьби з корозією стрижні для заземлення покривають шаром металів стійких до агресивного середовища. Ціна таких стрижнів невисока, а заземлення забезпечується на належному рівні, адже електричний струм проходить по поверхні провідника.

Використовують два типи покриття сталевих прутів - обміднення і оцинковка. В процесі гальванізації поверхня покривається шаром стійкого до корозії металу товщиною до 0,25 мм. Покритий міддю штир заземлення міцний до деформацій і має високий показник токопроводной.

З'являється сенс купити обміднені штирі заземлення так як, набір їх характеристик привабливий, а ціна доступна. Оцинкування виконується також методом гарячого нанесення, така технологія дешевша гальваніки, тому пруток оцинкований для заземлення має привабливу ціну з незначною втратою якості. Наші фахівці допоможуть купити оцинкований штир для заземлення в Києві.

Нержавіючі стрижні

Німецькі стрижні для заземлення часто виготовлені з нержавіючої сталі. Це не примха клієнта, який бажає купити штирі заземлення саме з нержавійки - за європейськими стандартами система заземлення повинна бути виготовлена ​​зі сталі, захищеної від корозії. Наші фахівці підтверджують, що клієнти, які купили штирьове заземлення з нержавіючої сталі не знають проблем протягом усього терміну використання, так як показники на практиці практично не відрізняються від розрахункових. "Енерго Ватт" розрахує параметри і допоможе купити штирі для заземлення в Києві.

Доставка і відвантаження

Наша організація організовує доставку в усі міста України: Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ), Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький (Кіровоград), Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород , Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

Залишилися питання?

Ми з вами зв'яжемося протягом 15 хвилин

Ім'я

Телефон