Viber Telegram Whatsapp

Стрижні, муфти, насадки - комплектуючі для заземлення

Стрижні, муфти, насадки - комплектуючі для заземлення

Компанія Енерго Ватт продає  комплектучі для заземлення по всій Україні

Наша компанія спеціалізується на виготовленні і реалізації комплектуючих для заземлення. Наші ціни найкращі на ринку України. Ми продаємо товари як оптом так і в роздріб.

В нас є непогані статті які можуть допомогти: що таке заземлення? і як обрати заземлення?

Умови оплати:

Умови поставки:

  • Накладеним платежем;

  • Нова Пошта, САТ, Делівері та інші;
  • Банківським переказом;
  • Самовивіз.
  • Безготівковим розрахунком (з ПДВ).
 

 

Якщо в вас є питання - телефонуйте, замовляйте зворотній зв'язок, пишіть нам в месенджерах або на пошту!


Антикорозійна стрічка DENSO, 10 м
Антикорозійна стрічка DENSO, 2 м
Графітний струмопровідний порошок
Колодязь ревізійний
Колодязь ревізійний

Ціна: 402.75 грн / шт

Муфта для стержня ø16 оцинкована
Муфта заземлення Гальмар
Муфта заземлення Гальмар

Ціна: 161.99 грн / шт

Муфта заземлення з нержавіючої сталі М16
Муфта заземлення латунна, 5/8 ", MWE
Наконечник для стрижня 5/8", Гальмар, MWE
Наконечник заземлення D20 мм оцинкований
Наконечник заземлення для стрижня ø16
Насадка на SDS-MAX, заземлення муфтове
Насадка ручного монтажу стрижнів D20
Оглядовий пристрій (колодязь)
Стрижень заземлення 1,5м, ø16 оцинкований
Показано з 1 по 15 із 24 (всього сторінок: 2)

На поміч статті по заземленню

Як зробити заземлення приватного будинку, 220 В і 380 В

При будівництві свого будинку, дачі або котеджу багато хто задається питанням - чи потрібно заземлення..... ...

Як зробити заземлення своїми руками на 220 В і 380 В?

Для того що б змонтувати правильне заземлення для приватного будинку, дачі або котеджу на 220 або 380 своїми руками ... ...

Що таке внутрішній контур заземлення?

Під терміном внутрішній контур заземлення розуміють кілька визначень (одне з них не вірно) .... ...

Що таке зовнішній контур заземлення?

Зовнішній контур заземлення - це заземлення які змонтовані зовні об'єкта / приміщення і складається з.... ...

Що таке контур заземлення та види контурів заземлення

Контур заземлення - це сукупність елементів за допомогою яких заземляють обладнання. Наприклад кожен контур заземлення м...

Заземлюючий провідник, вибір перерізу заземлюючого провідника

Частиною будь-якого заземлення є провідник. Заземлювальний провідник - це метал певного перерізу, який використовують .....

Що таке занулення, замінює воно заземлення?

Досить часто для захисту від ураження електричним струмом при порушенні цілісності ізоляції замість заземлення використо...

Що таке заземлювач, заземлюючий пристрій?

Розглянемо що таке заземлитель або заземлюючих пристроїв. Заземлювач - це пристрій який монтується в грунті і виконує фу...

Що таке модульне заземлення?

Модульне заземлення дуже часто використовується для монтажу заземлюючого устройтва і має ряд переваг перед заземленням з...

Що таке заземлення?

Визначення терміна "заземлення" - навмисне електричне з'єднання будь-якої точки мережі, електроустановки ч...

Комплектуючі для заземлення

Якість виконання окремих елементів - запорука надійного функціонування всієї системи в цілому. Компанія "ЕнергоВатт" пропонує купити комплектуючі для заземлення вищої якості з мінімальною надбавкою.

Штирі для заземлення

Основним елементом комплекту заземлення системи є штир для заземлення. Штир заземлення - сталевий стрижень, поміщений в землю, який є провідником для струмів розсіювання заряду, тим самим і забезпечуючи процес заземлення (обнулення потенціалу).

Проблема корозії

Купити якісні та недорогі штирі заземлення - не така проста задача, як може здатися на перший погляд. Стрижні заземлення з простої "чорної" стали покриваються корозією за перший рік перебування в землі. Оксид заліза - діелектрик, не провідний струм, отже штирьове заземлення з такого металу має ціну, яка дорівнює вартості брухту чермета за вагою.

Альтернативні матеріали

Мідні штирі для заземлення не схильні до інтенсивного окислення і є чудовими провідниками, але на цьому їхні переваги закінчуються. Мідний стрижень для заземлення можна зігнути голими руками, забити в землю такий стрижень заземлення не вийде, а за вартість одного цільного мідного стержня можна купити 15 обміднений стрижнів заземлення. Якісні стрижні системи заземлення доступні по всій Україні.

Гальваніка та гаряче напилення

Для боротьби з корозією стрижні для заземлення покривають шаром металів стійких до агресивного середовища. Ціна таких стрижнів невисока, а заземлення забезпечується на належному рівні, адже електричний струм проходить по поверхні провідника.

Використовують два типи покриття сталевих прутів - обміднення і оцинковка. В процесі гальванізації поверхня покривається шаром стійкого до корозії металу товщиною до 0,25 мм. Покритий міддю штир заземлення міцний до деформацій і має високий показник токопроводной.

З'являється сенс купити обміднені штирі заземлення так як, набір їх характеристик привабливий, а ціна доступна. Оцинкування виконується також методом гарячого нанесення, така технологія дешевша гальваніки, тому пруток оцинкований для заземлення має привабливу ціну з незначною втратою якості. Наші фахівці допоможуть купити оцинкований штир для заземлення в Києві.

Нержавіючі стрижні

Німецькі стрижні для заземлення часто виготовлені з нержавіючої сталі. Це не примха клієнта, який бажає купити штирі заземлення саме з нержавійки - за європейськими стандартами система заземлення повинна бути виготовлена ​​зі сталі, захищеної від корозії. Наші фахівці підтверджують, що клієнти, які купили штирьове заземлення з нержавіючої сталі не знають проблем протягом усього терміну використання, так як показники на практиці практично не відрізняються від розрахункових. "Енерго Ватт" розрахує параметри і допоможе купити штирі для заземлення в Києві.

Доставка і відвантаження

Наша організація організовує доставку в усі міста України: Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ), Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький (Кіровоград), Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород , Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.