Заземление для дома

Заземление для дома

Один із заходів першорядної важливості для захисту споруди є організація заземлення для приватного будинку.

Правильно підключена система гарантує безпеку мешканцям і ефективну, безперебійну роботу приладів.

Пропонуємо безкоштовну доставку комплектів по всій Україні (в відділення нової пошти).Показано з 1 по 15 із 18 (всього сторінок: 2)

На поміч статті по заземленню

Вибираємо надійне заземлення для будинку

Перш ніж замовляти систему заземлення, слід ознайомитися з доступними варіантами, брендами-виробників, особливостями монтажу та подальшої експлуатації.

Ключовим рішенням повного комплекту буде заземлитель - конструкція з металу, встановлена ​​в грунті біля або під спорудою. Його завдання полягає в забезпеченні електричного контакту пристрою з грунтом.

Зустрічаються заземлювачі природні і штучні. Перші актуальні для профільної, масштабної забудови. У таких приміщеннях є частини з підземними будівельними спорудами, огорожами, цоколі з перемичками, які виконують кілька функцій. Для приватного будинку буде потрібно штучне заземлення, формат якого працює з єдиною конкретною метою - захист споруджуваного будови.

Є моменти, які слід врахувати, підбираючи комплекти заземлення для заміського будинку.

Збираємо повний комплект для заземлення приватного будинку:

  1. Про контур заземлення. Облаштовуючи захист будинку, визначається місце для проведення монтажних робіт майбутнього контуру, - вибираються місце монтажу з передбачуваної схеми .. В якості основного матеріалу контуру допустима чорна сталь, оцинкована сталь, обміднений сталь і нержавіюча сталь. Існують норми і для перетину.
    • Оцинкована сталь. Діаметр стрижнів від 16 мм, смуга яка з'єднує стрижні від 100 кв. мм;
    • Обмідненої заземлення для приватного будинку. Діаметр стрижнів від 14 мм, смуга яка з'єднує стрижні від 100 кв. мм;
    • Заземлення з нержавійки. Діаметр стрижнів від 16 мм, смуга яка з'єднує стрижні від 100 кв. мм.
  2. Про штирі заземлення. Поширеним варіантом заземлення в приватному будинку, купити яке можна і в комплекті, залишається модульне заземлення. Це свого роду забиваються в грунт електроди, які з'єднуються між собою специално елементкмі - муфтами, соединителями і т.д.
  3. Про форму контуру. Найчастіше електроди забиваються на велику глибину у вигляді вертикалі, а деякі забивають по 3-4.5 м і об'єднує за допомогою смуги в різні геометричні фігури - трикутник, лінію, квадрат. По закінченню монтажу системи, її підводять до щитка проводом, смугою або катанкою. Рівень вбивання штиря визначається з розрахунку промерзання грунту і насиченості (рівня) підземними водами.

Купити готовий комплект для заземлення приватного будинку в Україні

На сайті «Енерго Ватт» презентовано готові набори з гарантією від відомих брендів.

Всі комплектуючі пов'язані між собою і представляють цілісну систему заземлення.

У нашому каталозі вийде замовити комплекти:

У нас на сайті ви можете знайти стандартизовані набори заземлення, в кожному комплекті є таблиця з матеріалавмі які входять в комплект.

При виборі комплекту заземлення для будинку, ціна якого залежить від площі майбутнього будинку, враховуйте основна вимога, - опір заземлення.

Точні виміри виконують спеціалізовані організації, з підтвердженою печаткою документацією. Додатково до заземлення рекомендовано встановити УЗО, що забезпечує контроль напруги і автоматичного знеструмлення в разі виявлення порушень функціонування системи.

Залишилися питання?

Ми з вами зв'яжемося протягом 15 хвилин

Ім'я

Телефон